İnegöl mobilya Mağazaları
Yeşil koltuk takımları
24 Mayıs 2016
inegol34

Yeşil koltuk takımları

Yeşil koltuk takımları

Yeşil rengin hepimiz için farklı anlamlar taşıyan bir sembol olmuştur hayatımızda. Yeşil doğaya sevgi duyanlar için kâinatın güzelliğini ya da dini değerleri olanlar için dininin sembolü olmuştur. Yeşil salonlara, oturma odalarına günün yorgunluğunu unutturan refahı simgeleyen bir renktir. Eğer duvar dekorasyonu da bu renge aşina ise yeşil koltuk takımları ile evinize huzurlu bir atmosfer yaşatabilirsiniz. 2016 yeni tasarımları, eğer salon iç hacminiz geniş ise kadife kumaş kaplı koltuk takımları ile aradığınız şıklığı yakalamanız artık çok kolay…

Dekorasyonda ipuçları

Her ev hanımının evini süsleyen çiçekler evlerin olmazsa olmazı birer dekoratif güzellikleridir. Zeminin de ağaç temalı olması örneğin, bu sene en çok tercih edilen beyaz laminat parke ile yeşil takım koltuklar estetik duruşunuzu desteklen tasarımlardır. Yeşilin birçok tonunu evinize uyarlayabilirsiniz. 2016 trendleri arasında yer alan lityum yeşili koltuk rüyanızdaki yaşam alanına kavuşmanızda size yardımcı olacaktır.

Kalitede tek adres

Kalitede ve sağlamlıkta müşteri memnuniyetini ilke edinmiş İnegöl mobilya mağazaları sayesinde katalog seçimlerinizi büyük bir güvenle yapabilirsiniz. Kullanılan metal aksanlar ve pistonlar sayesinde çift kişilik yatak pozisyonu alabilen çeşitlerde yine bu adreste. Geniş iç hacmiyle çok kullanışlı olan koltuk takımları da müşterilerini cezbeden çok yönlü tasarımları da bulunmaktadır.  Gösterişli ve sade tasarımlarıyla da göz zevkine ayrı bir güzellik katarak isteklerinize hizmet ediyoruz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan