İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl Mobilya Mutfak dolap kapakları

İnegöl Mobilya Mutfak dolap kapakları

İnegöl Mobilya Mutfak dolap kapakları

Mutfaklarımızda birçok araç gerecimizi yerleştirdiğimiz mutfak dolapları dışarıdan bakıldığında kapakları ile dikkat çekmektedir. Bazen desenli, bazen parlak bazen de mat renklerle oluşturulan mutfak dolap kapakları mutfağınızın nasıl görüneceğine karar vermektedir.

Bombe Kapak Modelleri İnegöl Mobilya 

Mutfağınızda daha çocuksu ve renkli bir hava yaratacak olan bombe kapaklar mutfağınızda çok farklı bir görünüm sunacaktır. İster ahşap, ister alüminyum gibi birçok malzemeden yaptıracağınız bomba kapaklar özellikle genç kızların ilk tercihleri arsında yer almaktadır. Mutfak dolaplarınızın daha geniş görünmesini sağladığı gibi şık bir tasarım sunan bombe kapaklar çağımızın en çok kullanılan kapakları arasında yer almaktadır.

Akrilik Kapak Modelleri İnegöl 

Suya dayanıklılığıyla ve nem geçirmemesiyle bilinen akrilik kapaklar aynı zamanda şık bir görünüm vermesiyle de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Temizlenmesi oldukça rahat olan bu kapaklar mutfak dolaplarınızda hiçbir kalıntı kalmadan temiz görünmesini sağlayacaktır. Parlak veya mat olarak tercih edilebilen bu iki tür kapak da mutfağınızda kaliteli ve tasarım harikası bir görünüm oluşturacaktır. Özellikle abartıyı seven bayanlar için parlak olan kapaklar ile çok şık bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Masif Kapaklar İnegöl Mobilya Firmaları

Klasik mutfağı olan kişilerin tercih etmiş olduğu masif kapak modelleri mutfak dolap kapakları arasında en sık tercih edilenler arasındadır. Bunun nedenlerinden biri doğal malzemeden oluştuğu için sağlıklı olmasının yanı sıra çizilme riskinin de az olmasıyla ev hanımları tarafından oldukça beğenilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan