İnegöl mobilya Mağazaları
L koltuk takımı modelleri
20 Mayıs 2016
inegol34

L koltuk takımı modelleri

L koltuk takımı modelleri

Son yıllarda farklı tarz ve tasarımlarla gündeme düşen bu modeller alıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Özellikle gençlerin ilgisini çeken L koltuk takımı modelleri birbirinden değişik renk ve tarzlarıyla alıcıların gözlerini kamaştırmaktadır. Rahat ve zarif olan bu modeller genellikle dar odalara tercih edilmektedir. Hem mekana geniş bir hava katarken hem de mekanların şıklığından ödün vermemektedir.

Göz alıcı renkler:

      Geçmişe oranla artık günümüzde alıcılar renklerden korkmadan evlerini istedikleri renklerde döşeyebiliyorlar. Artık L koltuk modelleri de eskiye nazaran daha renkliler. Göz alıcı renklerin bir arada kullanılarak kusursuz tasarımların ortaya çıktığı bu modeller de zevke göre koyu tonlarda hakim olmaktadır. Yaktıkların veya koltuk çizgilerinin renklerinin ve desenlerinin farklılığıyla, kullanılan renklerin çeşitliliğinin bir arada olması müşterilerin ilgisinden kaçmamaktadır.

Zarif ve rahat modeller:

      Alıcılar artık mobilya seçimlerinde birçok özelliği bir arada arıyorlar. Bunların başında gelen ise rahatlık ve aynı zamanda zarif olması. Bu modeller farklı tasarımlarla görücüye çıkmaktadır. Son zamanlar da daha çok ilgi gören yatak olabilen takımlar, kir tutmayan döşemeler, zarif çizgiler ve daha birçok akla gelebilecek olan çeşitler günümüzde müşteriler tarafından ilk göz önüne alınan şeyler.  İnegöl mobilya mağazaları müşteri memnuniyetiyle akıllara ilk gelen mağazalardandır. Konfor arayan müşterileri için zarif ve şıklığı da ihmal etmeden özenerek hazırladıkları bu modeller sayesinde alıcıların ilk akıllarına gelen yerlerden biri olmayı başarmışlardır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan