İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl mutfak köşe takımları
25 Mart 2016
inegol34

İnegöl mutfak köşe takımları

İnegöl mutfak köşe takımları

Yeni evlenenlerin veya evini yeniden dekore etmek isteyenlerin belki de detay olarak görülse de mutfağınızın havasını değiştiren ve sıklığın sağlanmasına yardımcı olan şüphesiz köşe takımlarıdır. Gerek metal gerekse ağaç tasarımlarıyla mutfağınıza İnegöl mutfak köşe takımları farklı bir estetik katacaktır. Her geçen gün değişen modaya kolaylıkla adapte olan mobilya firmamız ar-ge çalışmaları ile şık tasarımlar ortaya koymaktadır. Mutfak takımı seçerken;

  • Tasarım
  • Estetik
  • Hammadde dayanıklılığı
  • Ev mutfağının genel dekorasyonuna

Göstereceği büyük uyuma önemli ölçüde dikkat edilmelidir.

2016 trendi mutfak köşe takımları

Çoğu ev hanımı salonun genişliğini daraltacak bir yemek takımı almak yerine, mutfağa yerleştireceği estetik köşe takımları ile hem dekorasyonu hem de evini daha büyük göstermeyi hedeflemişlerdir.

Yeni tasarımlar dahilinde yer almakta olan deri ve metal kullanımıyla İnegöl mutfak takımları mutfağınıza farklı bir boyut getirecektir. Ayrıca metal ve camın birlikte kullanımı ile elde ettiği muazzam uyum ile yemek saatinizin keyifle geçirmeye yardımcı olacaktır.

Kalitede tek adres

Ürün kalite ve dayanıklılıkta en ön sırayı tutan İnegöl mobilya mağazaları ürünleri garanti içinde tutmaktadır. Ürettiği metal ve cam modeller ve kumaş kaplamada kullanılan deri veya kumaş kaplamalar leke tutmayan, kolay silinebilir kalitede mobilya ürünleridir.  Ağaç ürünlerinde de aynı kalite standartlarında otantik tasarımlarla trend ve şık ürünler elde edilmiştir.

İnegöl mutfak köşe takımları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan