İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl mobilya yemek odası modelleri
23 Mart 2016
inegol34

İnegöl mobilya yemek odası modelleri

İnegöl mobilya yemek odası modelleri

Bu yıl düğün hazırlığı yapan tüm çiftlerin en çok ilgi gösterdikleri konulardan biri olan inegöl mobilya yemek odası modelleri nde yeni sezon ürünleri sizlerle buluşuyor. Bu yılın en şık ve en zarif tasarımlarının bir arada bulunduğu yemek odası çeşitleri ve diğer yan ürünlerin tamamını internet sitemizden incelemeniz mümkün.

Cam ağırlıklı tasarımlar

Yeni sezonun yemek odası modelleri oldukça şık ve modern çizgilere sahip. Özellikle açık renk mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilecek olan cam tasarımlar yemek masasına hem kullanışlılık hem de modern bir görünüm katıyor. Kolay temizlenebilmesi, silinebilmesi ve rahat kullanımı ile cam masalarda ayak seçiminde genellikle metal ya da alüminyum ayaklar tercih ediliyor. Bu ayaklar ile çok modern görünümlerin yakalandığı yemek masalarında bir diğer trend ise masa üzerindeki desenler. Renkli yemek odası ve mutfaklara sahip olmak isteyen çiftler için gerek çizgiler gerekse şekiller gerekse manzaralar ile renklendirilmiş yemek masaları özellikle genç çiftler arasında büyük ilgi görüyor.

Tüm modelleri incelemeden karar vermeyin

İnegöl mobilyanın kalitesini ve şıklığını bulabileceğiniz tüm yemek odası ve diğer mobilya modellerimizi incelemeden düğün hazırlıklarınızı tamamlamamalısınız. Ülkemizin en kaliteli, en şık ve en uygun fiyatlı mobilyalarının bir arada sunulduğu inegöl mobilya mağazaları tüm ürünleri ile internet sitemizde yer alıyor. Evinizin tüm mobilyalarını ve diğer aksesuar ürünlerini bulabileceğiniz sitemizden 7 gün 24 saat Türkiye’nin her noktasına sipariş verebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan