İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl mobilya gardolap modelleri
6 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya gardolap modelleri

İnegöl mobilya gardolap modelleri

Genel olarak yatak odalarında tercih edilen, inegöl mobilya gardolap modelleri, en yeni tasarımları ile genç ve çocuk odalarında da kendini göstermeye devam ediyor.

Son yıllarda teknolojik gelişimler ile birlikte geliştirilen kapak özellikleri ve menteşeler, frenli sistem mekanizması ile kolay kullanımı da beraberinde getiriyor. Kolay kullanımının yanı sıra, frenli sisteme sahip olmasından dolayı, çarpmaya dayanıklı ve uzun süre kullanım imkânını da sizlere sunmaktadır. Kısaca bu modellerden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Boy aynalı gardıroplar

Elbette ki odalarımızda ayna en büyük ihtiyaçlarımızdan bir tanesi. Eğer ki aynayı konumlandıracağınız özel bir noktanız yok ise, tercih edeceğiniz gardırop modeli, sürgülü kapaklı ve aynalı olabilir. Sürgü kapaklar üzerinde düz ve sade bir ayna tercih edebileceğiniz gibi, asimetrik kesim detayları ile birlikte desenli bir model de tercih edilebilir. Yine bu bahsedilen modele de, İnegöl gardolap modelleri kapsamında ulaşabilirsiniz.

Özel üretim

                Eğer ki bahsedilen ürünlerden başka olarak, ek bir özellik, malzeme seçimi, renk ya da model çeşitliliği istiyorsanız, istediğinize malzeme, ölçü ve ebatlarda, istediğiniz renkte modeller de özel üretim seçenekleri ile sizlere sunulabilir.

Tüm bu ürün seçenekleri, özel ve hazır ürünler, İnegöl mobilya mağazaları bünyesinde kullanıcılara sunulmaktadır. En sade, klasik ya da modernize edilmiş gardırop tasarımlarına, ceviz, gürgen, beyaz, krem, kahve gibi pek çok ton sayesinde ulaşabilirsiniz. Bu da sizlerin seçimlerine kalmış olurken, simli ve desenli, taş süslemeli modeller de bulabilmek mümkün olacaktır.

İnegöl mobilya gardolap modelleri

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan