İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl mobilya evlilik paketi
31 Mart 2016
inegol34

İnegöl mobilya evlilik paketi

İnegöl mobilya evlilik paketi

Düğün sezonu yaklaşırken, düğün paketleri bir hayli ilgi görmeye başladı. Bunlar arasında olan, İnegöl mobilya evlilik paketi, yatak odası, salon takımları ve yemek odası tasarımları ile karşınızda. Kısaca, renk, model ve desen seçeneklerinden bahsederek, sizlere fikirler sunalım.

Yatak odası tasarımları

                Pek çok modern ve klasik tasarım şeklinde sizlere sunulan yatak odaları, genel olarak modern ürünlerde asimetrik kesim detayları, aynalı ve sürgülü gardıroplar, aynalı şık tasarım komodinler ve şifonyerler olarak karşınızda. Yine baza seçimi de ek olarak işlemeli tercih edilebilir. Tabi ki yatak başlığında kullanılan desenler ya da taş süslemelere uygun bir ayakta burada yerini alabilecektir.

Şık ve modern karyola başlıklarında LED aydınlatmalar kendini gösteriyor. Ürünler tamamen ahşap olduğu gibi, MDF ve lake boyalı olanlar tercihler arasında.

Yemek odaları

                Yemek odası tasarımlarında, geniş ebatlara sahip yemek masaları, kenarları ve üzeri deri kaplamalar ile dizayn edilmektedir. Elbette ki bu detaylar, sandalyelerde de kendini gösterirken, siyah üzeri gümüş taş süslemeler bir hayli ilgi görüyor diyebiliriz.

Salon takımları

                Bunların yanı sıra seçimleri oldukça önemli olan İnegöl evlilik paketleri arasında salon takımları da yer alıyor. TV üniteleri, duvar üniteleri, köşe takımları, L takımlar, oturma grupları bunlar arasında yer alıyor.

Bahsettiğimiz takımlar, süet, deri ya da nubuk olarak tercih edeceklerinizden. Asimetrik olan koltuk takımları salonlarınıza şıklık kazandırırken, tercih edilen berjerler ile de iyi bir uyum sağlayabilecektir. Tüm bu ürünlere, İnegöl mobilya mağazaları bünyesinde ulaşabilirsiniz.

İnegöl mobilya evlilik paketi

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan