İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl mobilya duvar üniteleri
31 Mayıs 2016
inegol34

İnegöl mobilya duvar üniteleri

İnegöl mobilya duvar üniteleri

Her yıl farklı salon dekorasyonları tüketicilerin ilgisini çekerken, birkaç yıldır bir hayli yaygın olarak tercih edilen inegöl mobilya duvar üniteleri, şık tasarımlara imza atıyor. Bahsedilen bu tasarımlarda, duvar ebatları oldukça önemli olup, bölmeler ve spot ışıklandırmalar şıklığı ön plana çıkartıyor.

Geniş bölmeli tasarımlar

                Eğer ki ebatları büyük bir boş bir duvara sahip salonunuz var ise, geniş bölmeli tasarımlar ile sizlere sunulan ünitelerden tercih gerçekleştirebilirsiniz. Duvar üniteleri ebatları, sizlerin vereceği ölçülere göre dizayn edilebilmektedir. Bu da özel üretim ve tasarım olarak karşınıza çıkacak.

Bahsedilen bölmeler, spot ışıklandırmalar ile modernize edilirken, bölmelerde de tercih edeceğiniz biblo ve resimlikler huzur dolu bir odaya imkân verebilecektir.

TV ünitesi

Yukarıda bahsettiğimiz modeller sadece duvarlarınıza şık bir tasarım sunmaktaydı. Fakat şimdi bahsedeceğimiz TV üniteleri ile hem duvarlarınıza şıklık katacak hem de beraberinde TV’lerinizi de artık diğer eşyalar ile taşımak zorunda kalmayacaksınız.

Hem sağ hem de sol tarafında kapaklı bölmeleri bulunan, İnegöl mobilya TV üniteleri, alt kısımda da camlı kapak tasarımı ile ilginizi çekebilecektir. Yine kullanılan alüminyum ayakları ile salonlarınızı şık bir tasarım odasına dönüştürebilecektir.

Elbette ki yine bu ünitelerde de pek çok farklı ahşap ton kullanılmaktadır. İsteğe göre ahşap işlemeli ve oyma olarak dizayn edilen üniteleri de İnegöl mobilya mağazaları bünyesinde satın alabilirsiniz. Tüm diğer modeller için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan