İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl mobilya city yatak odası
25 Mayıs 2016
inegol34

İnegöl mobilya city yatak odası

İnegöl mobilya city yatak odası

Evlerimizde salonların dekorasyonlarına bir hayli önem verirken, yine yatak odası tasarımları da oldukça ilgi görüyor. En yeni modeller ile karşınıza çıkan, inegöl mobilya city yatak odası takımları, kullanılan son teknoloji mekanizmaları ile rahat bir kullanım imkânını sizlere sunuyor

Sürgülü kapaklar

Artık son yıllarda oldukça fazla karşınıza çıkacak bir özellik. Sürgülü gardıroplar, frenli mekanizmaları ile daha uzun süre bir kullanıma imkân veriyor. Tasarımları farklı boyutlarda olup, odanızın ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. En önemli özelliklerinden birisi de iki kapağın birisi üzerinde bulunan dev bir boy aynası. Bu da hem odanızı geniş gösterebilecek, hem de daha şık bir görünüm sağlayabilecektir.

Şifonyerler

Bahsedilen İnegöl city yatak odası takımları, en modern şifonyerler ile sizlere destek oluyor. Genel olarak modern tasarımlarda alüminyum ya da plastik ayaklar kullanılırken, biraz daha klasik tasarımlarda ahşap işlemeli ayaklar boy gösteriyor.

Suntalam ve MDF takımlar

Elbette ki sağlamlık açısından MDF önemli bir yere sahip olurken, yine uygun fiyatlar dahilinde şık suntalam modeller de ilginizi çekebilir. Ana iskelet olarak suntalam ve MDF olarak özel tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Lake boyalı modeller

Şıklık ve modernliği ortaya koyan İnegöl mobilya mağazaları, lake boyalı yatak odası takımlarını da yine kullanıcıların beğenisine sunmuştur. MDF üzeri lake boya kullanımı, oldukça sağlam ve hoş bir görünümü sizlerin odasına sunacaktır. Komidinlerin ise özel bölmeleri, kullanışlılık açısından tercihler arasında olmaktadır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan