İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı
9 Mart 2016
inegol34

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

Yorucu ve tempolu geçen bir günün ardından dinlenmek herkesin hakkı olduğu gibi dinleneceğin ortam da çok önemli. Bu konuda evin en huzurlu, sakin ve sinerjik ortamı şüphesiz yatak odasıdır. Yatak odasının insanı dinlendiren, huzur dolduran ve yorucu günün negatif enerjisini alan bir tarafı olmalı. Yatak odasında kullanılan eşyalar da en önemli etken. İyi bir yatak odası seçimi yaparsak ancak böyle bir ortam oluşabilir. Bu da İnegöl mobilya mağazalarından satın alacağımız ürünlerle mümkün.

Yatak odası parçaları

Her biri özel olarak tasarlanmış İnegöl mobilya akustik yatak odası takımlarından biri de akustik yatak odası olarak seçilebilir. Baza, baza yastığı, şifonyer, gardırop gibi parçaların çoğunda dış dizaynda olduğu gibi iç dizaynda da titizlikle çalışılmış ve ince detaylara yer verilmiştir.

Mobilya malzemesi

Yapısında kullanılan ceviz ve maun gibi ürünlerle kuvvetliliği ve sağlamlığı oldukça fazla mobilyalar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca gardırop kapaklarının içine yapılan led ile küçük aydınlatmalar, içinden çıkarılabilen sürgülü askı bölmesinin olması gibi cazip ve bir o kadar da pratik modeller bulunmaktadır. Bunların yanında sürgüsünde yavaşlatıcı fren sistemleri bulunmakta. Karyola başlığı müşterinin tercihine göre istenilen renkte üretilmektedir. En çok tercih edilen renkler ise beyaz ve bronzdur. Farklı baza başlıklarında ise Osmanlı tahtı tarzında oymalı, motifli başlıklar bulunmaktadır. Bunların hepsi müşterinin tercihine ve beğenisine göre sunulmaktadır. İnegöl mobilyanın kalitesiyle tasarlanmış ve işlenmiş olan bu özelliklerin tümünü İnegöl mobilya avangarde yatak odası takımlarında da görebilirsiniz.

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan