İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl bebek mobilyaları
2 Haziran 2016
inegol34

İnegöl bebek mobilyaları

İnegöl bebek mobilyaları

Çocuk bekleyen ailelerin oluşturduğu çocuk odalarının en önemli mobilyası hatta olmazsa olmazı bebek yatağıdır. Ayrıca bebek salıncağı gibi mobilyalarda alınarak yeni doğan bebeğinizle günün yorgunluğunu unutturacak zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Trend bebek mobilyaları aslında değişmeyen ahşap veya metal yapılarla imal edilirler. Toz pembe renkler kız bebeklerine hitap ederken açık mavi renk erkek bebeği simgeleyen renk olmuştur. İsteğe göre de değişen çeşitli renk ve model yelpazesini kapsayan katalogları zevkinize sunmaktayız.

Estetik ve kalitenin güvenilen ismi

Dayanıklılığa verdiğiniz değer metal konstrüktürlü yapılarla birleşerek anlam kazanıyor. Dekore ettiğiniz odada ağırlıklı olarak ahşap ve doğa motifleri kullandıysanız ahşap modelli tasarımlarımızı da tavsiye ederiz.

Modüler beşikte kolay kurulum ve ana kucağını aratmayan salıncak modelleri ile bebeğinizin huzuru yakalamasında ve uykularınızın bölünmemesi için İnegöl mobilyası mağazaları elinden geleni yapıyor.

Bebeğiniz huzurun tadını çıkarsın

Bebek gelişimi, vücuduna aldığı besinlerin yanında büyüdüğü ortam, dinlediği müzikler ve uyuduğu oynadığı alanın renksel uyumu ve bebekte uyandırdığı duygularda büyük önem taşır. Bebeğinin gelişiminde etkili rol oynar. Bebek mobilyalarının renk seçiminde cinsiyette öneme sahiptir. Eğer ileri zamanlarda birden fazla çocuk edinmeyi düşünüyorsanız  açık yeşil renklerde seçilebilir.

Duru yeşil ve  toz pembe renklerin çiçekli desenlerle adeta dansıyla dizayn edilen İnegöl bebek mobilyaları,  çocuk odalarının bahar atmosferini  her zaman  yaşaması için geliştirildi. Yerden yüksek ayakları, her türlü çeşide uygun kombine açık renkleri ve duruşuyla dikkat çekmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan