2016 Yeni İnegöl yatak odası takımları

Paylaş
 

2016 Yeni İnegöl yatak odası takımları

                Her sene değişen moda ile mobilyalarda aynı değişimi göstermektedir. Değişen modaya göre o senenin tarzına göre de mobilyalar tasarlanmakta ve üretilmektedir. Yeni yılla değişen yatak odası takımlarıyla eski yatak odası takımlarınıza veda etmenizin tam zamanı. Çünkü 2016 İnegöl yatak odası takımları her zevke ve zamandan tasarruf etmek isteyen, gardırobunda bir düzen isteyen aynı zamanda tüm mobilya takımının birbiriyle uyumuyla huzur bulmak isteyenler için tasarlanmış harika yatak odaları mevcuttur. Sizde yeni yılda yeni yatak odası takımı almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden yeni yatak odası takımınıza sahip olun.

Gün içinde yaşadığımız olaylardan dolayı gerildiğimiz, streslendiğimiz, yorulduğumuz da kendimizi sakinleşmek için bir yere atmak istemekteyiz. Zaten yatak odaları da bunun için tasarlanmıyor mu? Bizlere huzur verecek, sakinleştirecek, rahatlatacak ve en önemlisi mutlu edecek bir yer olması gerekmektedir. 2016 İnegöl yatak odası grupları sizlerin tüm isteklerinize cevap verecek nitelikte ve kalitede üretilmiştir.

Yatak odası takım parçaları

                Yatak odası takımında olmazsa olmazlardan birisi tabi ki karyoladır. Bu karyolaların bazıları kendinden bazalı olmakta, bazılarında da baza olmamasına rağmen isteğe göre baza eklenerek de karyolanızı bazalı yaptırabilirsiniz. Gardırobunuz da sürgülü kapı mevcuttur. Gardırobunuzun içi o kadar harika bir şekilde düşünülmüş ki dolap içine yerleştirilen çekmeceler, bölmeler hatta kravat ve pantolonlarınıza bile ayrı yerler tasarlanarak üretilmiştir. Bir adet şifonyer vardır ve iki adette komodin mevcuttur. İnegöl mobilya mağazaları siz değerli müşterilerinin sağlığı için kanserojen madde içermeyen ürünler kullanarak hem müşterilerinin sağlığını hem de doğayı düşünmektedir.

Yatak odası takımı çeşitleri

Tarihi bir yolculuğa çıkmak isterseniz, ben eski dönemleri tarihi şeyleri daha çok seviyorum derseniz history yatak odası takımını alabilirsiniz. History yatak odası takımında baza bulunmamaktadır, yatak başı dökümlü motiflerle tasarlanmıştır ve beyaz lakenin tüm zarafetini çok güzel bir şekilde göstermektedir. Tarihi bir başka yatak odası takımımız Retro yatak odası takımıdır. Bu yılın öne çıkan trendleriyle harmanlanan bu takım ile yatak odanızda istediğiniz sadeliğe ve sakinliğe kavuşabilirsiniz. Retro yatak odası takımının en belirgin özelliği hiç şüphesiz ki renklerin birbiri ile uyumlu olmasıyla birlikte ahşabındaki inanılmaz şıklığını göstermesidir. Sürgülü dolaplarıyla, lazer yakma sisteminin aynalarda kullanılması, karyolasının bazalı olması da dikkat çeken ayrıntılar arasında yer almaktadır. En harika özelliği de dolap kapaklarının hızlıca çarpmasının engellenmesi için stoplama özelliğinin kullanılmasıdır. Utku ve platin yatak odası takımlarına da bir göz atın derim.

2016 Yeni İnegöl yatak odası takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 604 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2016-11-14 16:44:18
yorum ikonu
2016-10-13 23:56:55
yorum ikonu
2016-10-08 12:45:55
yorum ikonu
2016-05-24 14:46:14
yorum ikonu
2016-05-19 21:44:08
yorum ikonu
2016-05-07 12:58:29
mobilyam fabrikadan