İnegöl mobilya Mağazaları
2016 yeni inegöl mobilya mutfak masası
11 Haziran 2016
inegol34

2016 yeni inegöl mobilya mutfak masası

2016 yeni inegöl mobilya mutfak masası

                Son yıllarda mutfak dekorasyonu oldukça değişti. Mutfaklar eski hallerine oranla artık daha modern ve teknolojik hale geldi. Değişen mutfaklar beraberinde değişen mutfak masası tasarımlarını da getirdi. Eskiden daha çok ahşap masa tercih edilirken günümüzde daha çok cam masa tercih edilir hale geldi. Siz de bu değişime ayak uydurmak için 2016 inegöl mobilya mutfak masasından birini kendi mutfağınız için seçebilirsiniz.

Cam mutfak masaları

                Cam mutfak masaları son yıllarda oldukça çok tercih edilen bir üründür. Özellikle mutfakların daha modern ve teknolojik bir hale gelmesiyle cam tercih eden kullanıcıların sayısı oldukça fazladır. Cam masa mutfaklarda oldukça şık bir görünüm sağlamasıyla beraber parlak camlı modeller ayna hissi yarattığı için derinlik sağlıyor. Böylece mutfağınız daha geniş görünüyor. Küçük mutfağa sahipseniz özellikle açık renklerde parlak camlı modeller oldukça ferah bir görünüm sağlayacaktır. Siz de mutfağınızda modern tarzda bir masa tercih ediyorsanız inegöl mobilya mağazalarına uğramadan seçim yapmayın.

Ahşap mutfak masaları

                Cam her ne kadar daha modern bir görünüm sağlasa da çok ağır ve biraz da kullanımı zor bir üründür. Çok çabuk çizilir. Kolay kırılabilir ve sürekli tozlu görünebilir. Ahşap masalar cam masalara göre hem daha hafif hem daha kolay kullanımlı olmasından dolayı hala çok fazla tercih ediliyor. Her ne kadar cam masa kadar modern durmasa da farklı tasarımlarla üretilen ahşap masalardan vazgeçemeyeceksiniz. Siz de ahşap masalardan vazgeçemeyenlerdenseniz inegöl mobilya mutfak masası modellerine bakmadan ahşap masa seçiminizi yapmayın.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan