İnegöl mobilya Mağazaları
2016 inegöl yatak odası takımları
4 Haziran 2016
inegol34

2016 inegöl yatak odası takımları

2016 inegöl yatak odası takımları

Her yıl en yeni kreasyonlar ile açıklanan mobilya ürünleri, bu yılda 2016 inegöl yatak odası takımları kapsamında en şık modeller ile kullanıcısına sunuluyor. Bahsedeceğimiz mobilya tasarımları arasında, klasik ve modern dizaynlar bulunurken, country, avangarde, ahşap ve modern yatak odaları farklı tasarımlara sahip olduğu biliniyor

Klasik tasarım

                Eğer ki yatak odalarınızda beyazın güzelliği ile klasik bir tarz yansıtmak istiyorsanız, lükensli ayaklara sahip olan komidinler, şifonyerler sizlerin isteklerinizden olabilecektir. Yine yatak başlığı da bu konuda önemli bir yere sahip olurken, süet ya da deri olarak tercih edilebileceği gibi, kapitone desenler ile şekillendirilmiştir. Bu da klasik tarzı en güzel şekilde sizlere yansıtarak, gardırop tasarımları ile de odanıza şıklık kazandırabilecektir.

Avangarde modeller

Bahsedeceğimi 2016 inegöl yatak odası modeli olan avangarde, klasik tarzın modernize halidir denilebilir. Eskitme mobilyaların, modern desenler ile kaplanması ile birlikte, farklı ahşap işlemeler de kullanılarak beğeniye sunulacaktır.

Country tarz

En modern yatak odası tasarımlarından birisi olan country, yine beyazın mükemmeliyetini sizlere sunuyor. Kullanılan dev aynalı sürgü kapaklı gardırop modeli de, odanızı ayna sayesinde daha geniş ve aydınlık gösterebilecektir. Her ne kadar tüm paketler içerisinde kapitone desenli puflar olmasa da, İnegöl mobilya mağazaları, puf olmayan tasarımlarında da özel olarak parça ekleme hizmetini sizler ile paylaşmaktadır. Böylelikle istediğiniz parçayı ekleyip çıkarma imkânını yakalayabiliyorsunuz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan