İnegöl mobilya Mağazaları
2016 inegöl sehpa modelleri
15 Nisan 2016
inegol34

2016 inegöl sehpa modelleri

2016 inegöl sehpa modelleri

Sehpa salonların vazgeçilmez elemanı olarak yıllarca salonlarımızda yerini aldı. Son yıllarda orta sehpa olarak kullanılan geniş sehpalar oldukça sık tercih edilse de modernleşen tasarımlarıyla zigon sehpalar da salonlarımızda hala boy gösteriyor. Eğer siz de hala evinize bir sehpa beğenmediyseniz 2016 inegöl sehpa modellerine göz atarak salonunuzu sehpasız bırakmayın.

Zigon sehpa modelleri

                Zigon sehpalar hem oldukça kullanışlı olması hem de çok az yer kaplaması nedeniyle anneannelerimizin evlerinden beri hala kullanımda. Artık yenilenen tasarımlarıyla zigon sehpalar hem oldukça modern hem de kullanışlı. Üstü tepsi şeklinde olan zigonlar bu sezon oldukça moda. Üzerinde kalan ekmek kırıntısı vb. küçük parçaların etrafa saçılmasına engel olarak temizlik kolaylığı sağlayan bu modellerin neden bu kadar sık tercih edilmesine şaşırmamak gerek. Özellikle de inegöl mobilya mağazalarında bulunan zigon sehpalara hayran kalmamak elde değil.

Orta sehpa modelleri                                                                               

                Orta sehpa hayat kurtarıcıdır. Evin bütün kalabalığını sırtında taşır. Genellikle geniş oturma alanları için tercih edilse de son zamanlarda çıkan daha minimal modellerle artık dar alanlarda da oldukça kullanışlı. Üzerine dekor amaçlı küçük biblolar da koyabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde onlara ikramlarınızı servis etmek de orta sehpalarla artık çok kolay. Eğer hala orta sehpa geniş alanlar için 2016 inegöl sehpa modellerini kaçırmayın.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan