İnegöl mobilya Mağazaları
2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri
10 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

                Sehpalar günlük hayatta elimizin altında olup bize pek çok konuda kolaylık sağlayan mobilya grubudur. Toplum olarak yeme içmeyi çok seviyoruz fakat bunları masa başında oturarak yapmak istemiyoruz. Koltuğumuza rahatça oturacağız ve yiyecek tabaklarımızda yanımızda olsun istiyoruz. Bunu içinde sehpalara ihtiyaç duyuyoruz. Yada gelen bir misafirimiz olduğunda onlara hazırladığımız ikram tabaklarını koymak için, çaylarını koymaları için sehpaya ihtiyaç duymaktayız. İnegöl mobilya mağazaları da bizleri düşünerek her sene değişen modaya ayak uydurarak yeni sehpalar tasarlamıştır.

Zigon sehpalar misafir ağırlamada rahat olmakla beraber iç içe geçen tasarımıyla da evlerde çok fazla yer kaplamamaktadır. 2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri siz değerli müşterilerin aradığı modelleri pek çok tasarım ve renk seçenekleriyle birçok alternatifle sunmaktadır. 90’lı yıllarda kullanılan sehpaların üzerlerinde hep danteller vardı fakat bu sehpalar günümüz modasıyla daha renkli bir hal alarak sizlere sunulmaktadır.

Markanın birbirinden farklı modelleri

  • Salonunuzda bir hareketlilik istiyorsanız Çınar sehpa modeli ile salonunuza hareket katacak olan; dörtlü yaprak modelini tercih edebilirsiniz.
  • Motto sehpa modeli ile arı peteği görünümünü andıran farklı bir tasarım seçebilirsiniz.
  • Ben daha modern fakat aynı zamanda abartısız bir görünüme sahip olan bir tasarım istiyorum diyorsanız Ankara Lükens, Elis, Limba, Tibet gibi klasik modellerden de dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Çocukların seveceği tarzda da 2016 renkli zigon sehpalar mevcut olup çocuklarınızın odalarında da tercih edebileceğiniz bir alternatif sunmaktadır.

 

 

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan