2016 İnegöl mobilya Hilton yatak odaları

Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya Hilton yatak odaları

                Her eşyalarda, her kıyafette her sene moda değiştiği gibi mobilya gruplarında da moda değişmektedir. Yeni yıla girdik ve dolayısıyla İnegöl mobilya mağazaları da kendini yenileyerek her şeyde olduğu gibi mobilya gruplarında da yeni tasarımlarla sizlere seçmekte zorlanacağınız birbirinden harika mobilya grupları ortaya çıkarmıştır.

Yatak odası deyince insanın içine bir rahatlama bir dinginlik çökmekte. Çünkü yatak odaları sadece yatıp uyuduğumuz değil günlük hayatımızda dinlendiğimiz, rahatladığımız bir yerdir. Ayrıca yatak odası öyle önemli bir yer ki eşyalarımızın, kıyafetlerimizin doğru ve düzgün yerleşmesi sonucu günlük hayatımızda da kolaylıklar sağlaması gerekmektedir. İşte 2016 İnegöl mobilya Hilton yatak odaları tam da buna göre tasarlanmış bir yatak odası takımıdır.

Hilton yatak odası takımının parçaları

  • Bir adet karyola
  • Bir adet gardırop
  • Bir adet şifonyer
  • İki adet komodin

Tasarım özellikleri

                Takımın karyolası bazalı değildir fakat eğer istekte bulunursanız baza karyolaya eklenebilir. Şifonyer ayna ile tasarlanarak harika bir kombin oluşturmuştur. Gardırop sürgülü kapılarla tasarlanmıştır ve bu sürgülü kapılarla kullanım kolaylığından dolayı hiç yorulmayacak ve istediğinize en kısa zamanda ulaşabileceksiniz. Bir gardıropta olması gereken istenen tüm her şey mevcuttur. Çekmece ve bölmelerle ayrılan gardırobun iç kısmında kravatlar için ve pantolonlar için ayrı bölümler bulunmaktadır. Hilton yatak odası sizlere harika bir özellik daha sunmakta. Çekmecelerin ömrü uzundur çünkü gardıroptaki olsun, komodinlerdeki olsun, şifonyerdeki çekmecelerdeki İtalyan ray mekanizması kullanılmıştır ve bu mekanizma sayesinde çekmecelerdeki frenli yapı ile çekmecelerin yavaş kapanmasını sağlayacak ve buda daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

                Zarif ve kaliteli tasarımı ile üretilmiş Hilton yatak odası takımı çevre dostu materyaller kullanılarak üretilmiş olup, kanserojen madde içermemektedir. İnegöl mobilya müşterileri kadar çevreyi, doğayı da her zaman düşündükleri için ona göre malzemeler kullanmaktadır.

2016 İnegöl mobilya Hilton yatak odaları 

inegöl mobilya
Bu yazı 531 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2016-11-14 16:44:18
yorum ikonu
2016-10-13 23:56:55
yorum ikonu
2016-10-08 12:45:55
yorum ikonu
2016-05-24 14:46:14
yorum ikonu
2016-05-19 21:44:08
yorum ikonu
2016-05-07 12:58:29
mobilyam fabrikadan