İnegöl mobilya Mağazaları
2016 İnegöl mobilya düğün paketleri
22 Mart 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya düğün paketleri

2016 İnegöl mobilya düğün paketleri

                Ürettiği mobilyalar ile birçok bireyin tercihi olmayı başaran İnegöl mobilya mağazaları, bu kez düğün paketleri ile sahneye çıkıyor. 15 adetten fazla düğün paketi bulunan firmanın yalnızca iki adet paketinden bahsedeceğiz. Tüm paketler hakkında bilgi almak için sizleri mağalazara veyahut çağrı merkezlerine bekliyoruz.

İnci düğün paketi;

                Oldukça yoğun ilgi gören paketlerden birisi İnci. İçerisinde İnci beyaz yemek odası, İnci beyaz yatak odası ve bunlara ek olarak Pelikan turkuaz koltuk takımını bulunmaktadır. Yemek odası takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol (aynalı), 1 adet televizyon sehpası ve 1 adet gümüşlük yer almaktadır. Sandalyeler deri döşemedir. Yatak odası takımında 1 adet karyola ve karyola başlığı, 1 adet gardırop, 1 adet şifonyer, 2 adet  Tüm komodin bulunmaktadır. Komodinler tek çekmeceli, şifonyer üç çekmeceli, gardırop iki sürgü kapaklıdır. Oturma takımında ise 2 adet üçlü bir adet berjerden oluşan 3+3+1 dizayn edilmiş, fırınlanmış gürgen ağacından elde edilen koltuklar bulunmaktadır. Sırada İnegöl mobilya düğün paketlerinden Hanedan var.

Hanedan düğün paketi;

Hanedan yemek odası takımı, Hanedan yatak odası takımı ve Hanedan koltuk takımından oluşan düğün paketi binlerce ev hanımı tarafından tercih edildi. Takımların içerisinde bulunan mobily özellikleri neticesi ile iki takım birbirine benzemektedir. Hanedan düğün paketinde kullanılan renk farklıdır. Kullanılan malzemeler farklıdır; daha sağlam ve dayanıklıdır. Tüm 2016 İnegöl mobilya düğün paketlerini incelemek için üretici firmayı ziyaret edebilirsiniz.

2016 İnegöl mobilya düğün paketleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan