İnegöl mobilya Mağazaları
2016 inegöl mobilya düğün paketleri 2016
18 Nisan 2016
inegol34

2016 inegöl mobilya düğün paketleri 2016

2016 inegöl mobilya düğün paketleri 2016

Bir düğün için gerekli tüm ihtiyaçlardan önemli yere sahip olan nedir? Elbette ki düğün paketleri arasında olan mobilyalar, salon takımları ve mutfak takımları bunların en başında geliyor öyle değil mi? Kısaca, 2016 inegöl mobilya düğün paketleri hakkında bilgiler vererek, klasik ve modernize edilmiş tasarımları ile evinizi kurmaya başlayalım.

Salon dekorasyonu

Sizlere sunulacak olan modern bir paket, elbette ki country tarza sahip salon takımları. Bu takımlardan birisi de köşe koltuk modelleri oluyor. Süet, nubuk ve deri detaylar ile süslenmiş modellerde, ahşap kolçaklarda kullanılabilmektedir. Yine metal ya da ahşap ayaklar ile uyum sağlanarak, daha klasik tasarımlarda ise kapitone desenler kendini gösterecektir.

Tercih edeceğiniz paket içerisinde olan köşe takımları, teknik özelliğe bağlı olarak, sandık ve yatak özelliğini de taşıyabilir. Bunların yanı sıra sırt ve kol minderleri de fiyata dahil olan özelliklerden bazıları olabilecektir.

Yemek odası tasarımı

Ana malzeme olarak MDF lake boyalı bir masa tercih edilebilir. Bunun yanı sıra yüksek lükensli sandalye ayakları, yemek odanız ile bir uyum içerisinde olabilir. Lake boyalı MDF ya da suntalam olarak bu takımlara ulaşabilmeniz mümkün olurken, 2016 inegöl mobilya düğün takımları, masalarda deri detaylar ve taş süslemeler ile farklı yansıtımları da beraberinde getiriyor.

Yatak odaları

                En modern teknolojik tasarımlardan olan gardırop modelli bir ürün boy aynalı ve asimetrik yatak başlığı ile aynalı komidinlerin eklenmesi, İnegöl mobilya mağazaları bünyesinde sizlere sunulacaklardan olurken, geniş renk kartelası üzerinden seçim yapmanız da mümkün oluyor.

2016 inegöl mobilya düğün paketleri 2016

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan