İnegöl mobilya Mağazaları
2016 İnegöl genç odası takımları
30 Nisan 2016
inegol34

2016 İnegöl genç odası takımları

2016 İnegöl genç odası takımları

                Birbirinden şık ve kaliteli mobilyalar ile tasarlanmış 2016 İnegöl genç odası takımlarını incelediniz mi? Bu yazımızda sizlere çok tercih edilen İnegöl mobilyaya ait odalardan bahsedeceğiz.

Kristal genç odası;

                1 adet gardrop, karyola ve karyola başlığı, şifonyer ve çalışma masasından oluşan Kristal genç odasında malzeme olarak 18 mm kaplamalı suntalam kullanılmıştır. Şifonyer 3 çekmeceli ve aynalıdır. Karyola başlığı ahşap üzerine kumaş döşeme yapılarak elde edilmektedir. Renk alternatifleriniz bulunmaktadır.

Prenses genç odası;

                Prenses genç odası, hanım kızlarımız için tasarlanmakta olup, içerisinde 1 adet gardırop, çalışma masası, 1 adet kitaplık, şifonyer ve karyola bulunmaktadır. Yapımında 18 mm kaplamalı suntalam kullanılmıştır. Kitaplıkta raflar ve 1 adet çekmece bulunmaktadır. Renk olarak pembe seçilmiştir fakat katalogta yer alan bazı renkler

Atlas ceviz genç odası;

                Son dönemde İnegöl mobilya genç odası takımları içerisinde çok ilgi gören modellerden birisi Atlas ceviz genç odasıdır. 1 adet gardırop, 1 adet karyola ve karyola başlığı, 1 adet şifonyer, 1 adet çalışma masasından oluşmaktadır.

Elite turkuaz genç odası;

1 adet karyola ve başlığı, 1 adet gardırop, 1 adet çalışma masası, 1 adet komodin ve 1 adet çamaşırlıktan oluşan Elite turkuaz genç odası bugün favori konumdadır. Renk olarak kullanılan turkuaz odaya ayrı bir hava katmış. Daha fazla takım görmek için İnegöl mobilya mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan