İnegöl mobilya Mağazaları
2016 İnegöl baza modelleri
1 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl baza modelleri

2016 İnegöl baza modelleri

Her zaman rahatına düşkün olan bireyler yataklarında da rahatlığa ve kaliteye oldukça özen göstermektedir. Çocuklarına olsun kendilerine olsun alacakları yataklarda kalitenin birinci sınıf olmasını ve fiyatlarının da uygun olmasını isteyen bireylerin ilk uğradığı yer ise İnegöl mobilya mağazaları olmaktadır. Birbirinden kaliteli ve şık modellerdeki yatakları arasında özellikle bazalar çok daha dikkat çekmektedir. Hem bir sürü eşyanızı içerisine koyabileceğiniz hem de üzerinde yatabileceğiniz bazalar çift kişilik ve tek kişilik modelleriyle müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Çift kişilik baza modelleri

Evli çiftlerin kullanmış olduğu çift kişilik bazalar, birçok ıvır zıvır eşyalarınızı, misafir yorganlarınızı ve yastıklarınızı veyahut önemli eşyalarınızı hiçbir kötü görüntü olmadan saklayabileceğiniz yerlerdir. Yataklarınızın altında geniş kapasitesiyle kadınlara büyük kolaylık sağlayan çift kişilik bazalar özellikle krem ve kahve renkleri tercih edilmektedir. Son yıllarda beyaz yatak odalarının trend olmasıyla birlikte 2016 İnegöl baza modelleri arasında da beyaz bazalar göz kamaştırıcı güzelliktedir.

Tek kişilik baza modelleri

Çocuk odalarının ve genç odalarının vazgeçilmezi olan tek kişilik bazalar da geniş kapasiteleriyle çocuklarınızın eşyalarını altında saklayabileceğiniz sandıklardır. Özellikle annelerin tercihi olan tek kişilik bazalar çocukların oyuncaklarından tutun da kışlık ve yazlık kıyafetlerini, kitaplarını ve daha birçok şeyini içerisinde barındırabilmektedir. Böylece evinizde herhangi bir fazlalık görünmeden bütün eşyaları tek bir yere sığdırabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı baza modellerinin yanı sıra, İnegöl yatak odası takımları da oldukça şık ve modern tasarımlarla sizlere sunulmaktadır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan