İnegöl mobilya Mağazaları
İstanbul Country Yemek Odası Takımı
23 Ocak 2017
inegol34

İstanbul Country Yemek Odası Takımı

Son yıllarda evlerimizde kullandığımız ev mobilyalarında farklı rüzgârlar esmektedir. Modern ev mobilyası, eski görünümlü mobilyalar ya da gösterişli mobilyalar evlerde ki yerini almaktadır. Sizlere inegöl mobilya olarak bu modelleri kaliteli bir şekilde sunmak için birinci sınıf malzemeler kullanmaktayız. Sizde kaliteli ve uzun ömürlü ev mobilyası arıyorsanız sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Uzun yıllardır sektörde farklı ürünleri değişim isimler altında piyasaya sunan inegöl mobilya, sizlere istanbul country yemek odası takımını sunmaktadır. Beyazın ağırlıklı olduğu modelimizde eskiyi çağrıştıran ince hatları sizleri alıp götürecek. Ürünümüzde bulunan konsol ve ayna oldukça uyumlu olup bol kullanışlı dekorasyonu ile hanımların kullanımına elverişli yapılmıştır. Birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı modelimizde yemek odalarınız artık daha şık ve güzel olacak.

Beyazın saflığı ve şıklığı ilkeli müşteri politikamız ile birleştiğinde ortaya çok güzel sanatsal ve profesyonel hizmet anlayışı çıkmaktadır. Takımda yer alan parçalar arasında bulunun ürünlerimiz 1 adet konsol, yanında ayna, 1 adet masa, 4 adet sandalye ya da 6 adet sandalye ve 1 adet bench den oluşmaktadır. Sandalyelerde kumaş kaplamalar eskitme görünümü kazandıran ve göze hitap eden önemli özelliklerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

Sizde inegöl mobilya ile ürünlerimizin kalitesinden ve çeşitliliğinden yararlanmak isterseniz mağazalarız da yer alan ürünlerimizi yakından görmek için sizleri bekliyoruz. Uygun fiyat ve ürün kalitemiz ile sizlere farklı alternatifler sunuyoruz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan