İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl hürrem yatak odası modelleri
29 Mayıs 2016
inegol34

İnegöl hürrem yatak odası modelleri

İnegöl hürrem yatak odası modelleri

Yatak odası modelleri, son yıllarda en yeni tasarımlar olarak kullanıcılarına sunulurken, şık ve modern ürünlerin yanı sıra, avangarde tarza sahip ürünler ile de hizmet vermeye devam ediyor. Sizlere klasik modelin modernize edilmiş hali olarak, inegöl hürrem yatak odası modelleri sunulurken, iskelet sağlamlığı, kullanılan kumaş ve sünger kalitesinin yanı sıra, ayak tasarımları da bir hayli şıklık kazandırabilecektir.

Suntalam iskelet

Genel olarak kalite ve sağlamlık dediğimizde MDF, fırınlanmış gürgen ağaçlar kullanılsa da, bazı modellerde daha şık görünümler için suntalam iskelet tercih edilmektedir. Yine diğer ürünler gibi iyi kalite suntalam kullanılırsa, sizlere uzun süre kullanım imkânını sunacaktır. Bahsedilen inegöl hürrem yatak odası takımı da iskelet olarak suntalam tasarımına sahiptir.

Kapitone yatak başlığı

Avangarde tarzın modernize edilmiş hali olan Hürrem yatak odası, kapitone yatak başlığına sahiptir. Metal kulplar da yine teknik özellikleri arasında yer alırken, yüzeylerinin de boyalı olması yatak odanıza yeni bir hava katabilecektir.

Boy aynalı gardırop

Her ne kadar isteğe göre değişiklik yapabilseniz de, genel anlamda boy aynaları, gardıroplara monte edilmektedir. Sürgülü ve frenli mekanizmaya sahip olan gardıroplar üzerinde, düz ya da asimetrik kesimli aynalar kullanılmaktadır. Ayna köşelerinde isteğe göre baskılı desenler kullanılırken, İnegöl mobilya mağazaları bu durumda da özel üretim hizmetlerini sizler ile paylaşmaktadır. Tüm detaylar için görsellerden ürün özelliklerine göz atabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan