İnegöl mobilya Mağazaları
İnegöl genç odası takımları
7 Haziran 2016
inegol34

İnegöl genç odası takımları

İnegöl genç odası takımları

Son zamanlarda genç odası tasarımları mobilya mağazaları sayesinde pek çok farklı şekilde dizayn edilirken, kullanılan malzemeler ve ekipmanlar oldukça kullanışlı. MDF ve suntalam olarak tercih edilebilecek olan, İnegöl genç odası takımları, frenli kapak ve sürgü kapak sistemleri ile daha rahat bir kullanımı beraberinde getiriyor. Yine yay sistem mekanizması ile bazalaın depolama alanını da daha rahat kullanabileceksiniz. Elbette ki bunların yanı sıra renklerin ve modellerin şık olması da ayrı bir özellik.

Modern dizaynlar

                Gençlerin zevkine hitap edebilecek pek çok modern tasarım bulunuyor. Kullanılan renk bu konuda oldukça önemli olurken, beyazın en hoş hali, lake boya ve MDF ürünler ile karşınızda.

Bildiğiniz gibi sağlamlık dendiğinde akla ilk gelen MDF olmaktadır. MDF ve MDF kaplama olan, lake boya kullanılan, gardıroplarda sürgü kapak ve ayna tercih edilen tasarımlar, İnegöl genç odası takımı sayesinde sizlere sunulmaktadır. Böylelikle hem şık, hem modern ve hem de kullanışlı bir tasarıma sahip olabileceksiniz.

Komidinler

Yatak yanlarında kullanılması uygun görülen komodinler de en yeni tasarım ürünü olarak sizlerin karşısında. Üzerinde ayna detayı ile daha hoş bir görünüm sunmasının yanı sıra, kullanılan modern tasarımlı ayaklarda odanıza ayrı bir hava katacak. Genel olarak klasik tasarımlar yüksek ve çift çekmeceli tercih ediliyordu. Fakat İnegöl mobilya mağazaları sayesinde, tek çekmece ve alçak tasarımı ile dikkatleri çekerken, sizlere sunulduğu bilinmelidir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan