İnegöl mobilya Mağazaları
2016 kırmızı koltuk takımları
9 Haziran 2016
inegol34

2016 kırmızı koltuk takımları

2016 kırmızı koltuk takımları

Bahar aylarının gözükmesiyle birlikte birçok evlenecek çift de düğün hazırlıklarına başlamaktadır. Düğün hazırlıklarının en keyifli ve heyecanlı aşamalarından olan mobilya ve eşya seçimi de evlenecek çiftler tarafından özenle yapılmaktadır. Özellikle misafirlerini ağırlayacakları için salonlarında kullanılacak olan koltuk takımlarının tarzına ve rahatlığına oldukça önem veren çiftler mobilyanın kaliteli adresi olan İnegöl mobilya mağazalarını tercih etmektedir. Şık tasarımlarıyla birlikte kırmızının her tonunun kullanıldığı koltuk takımlarıyla İnegöl mobilya birçok çift tarafından ilk tercih edilenler arasındadır.

Deri koltuk takımları

Birçok kişinin yıllardır değişmeyen tercihi olan deri koltuk takımları evlerinizde çok daha şık ve kaliteli bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle derilerde kırmızı tercih eden bireyler koltuklarında kapitone detaylarının olmasına da dikkat etmektedirler. Koltuk takımlarının en beğenilen ve sık kullanılan modellerinden olan deri koltuk takımları her yıl olduğu gibi 2016 kırmızı koltuk takımları arasında da yerini almaktadır. Bir tane üçlü, bir tane ikili ve iki tane de tekli koltuklardan oluşan bu takımlar salonlarınızda şık bir görünüm uyandıracaktır.

Chester koltuk takımları

Son yılların en modern ve en çok tercih edilen koltuk takımları arasında olan chester koltuk takımları birbirinden güzel işlemeleriyle ve yuvarlak şık yastıklarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Salonlarınızın baş tacı olacak olan kırmızı chester koltuk takımlarında da yine el işlemeciliği olan kapitoneleri göreceksiniz. Birbirinden şık ve modern modelleriyle ve kırmızının şıklığıyla chester koltuk takımları birçok çiftin beğenisini kazanmaktadır. Kırmızı koltuk modellerinde olduğu gibi İnegöl yatak odası takımları da oldukça kaliteli ve uygun fiyatlarıyla sizlere sunulmaktadır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan