İnegöl mobilya Mağazaları
2016 İnegöl mobilya gardırop modelleri
10 Nisan 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya gardırop modelleri

2016 İnegöl mobilya gardırop modelleri

                Bu yazımızda sizlere İnegöl mobilya mağazalarının üretimini yaptığı gardırop modellerinden bahsedeceğiz. Yatak odası takımınızdan memnun fakat dolabınızdan memnun değilseniz, adres bura. Evinizin her türlü mobilya ihtiyacını karşılayabilecek potansiyele sahip İnegöl Mobilya, dolapları ile birçok kişiyi etkiledi bile.

Boğaziçi dolaplar;

                2 kapaklı dolaplar, 3 kapaklı dolaplar ve sürgülü dolaplar olmak suretiyle üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Her bir dolap yapım malzemesi olarak %100 MDF den üretilmektedir. Dayanıklı ve sağlam olmaları sizlere uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Ölçülerde değişiklik yapılabilmektedir bu sebeple yatak odanızın ölçüsünü bilmeniz dolap alırken avantajınıza olacaktır. Renk olarak orijinal üretiminde beyaz tercih edilse de, dolabı dilediğiniz renkte ürettirebilirsiniz. Üç farklı model olsa da sürgülü modellerin daha ziyade tercih edildiğini belirtmeliyiz. Çünkü bu dolaplar oldukça pratik olmalarının yanı sıra, oto stop özelliğine sahiptir.

Galata dolaplar;

                3 kapaklı ve 4 kapaklı olmak üzere iki farklı çeşidi mevcuttur. Unutulmamalıdır ki İnegöl mobilya modellerinin bir avantajıdır ki mobilya ölçülerinde ve renklerinde değişiklikler yapılabilmektedir. Galata dolaplar, büyük dolap kullanmak isteyen, çok fazla eşyası bulunan hanımlar tarafından tercih edilmektedirler.

Selin dolap modülleri;

Beş, dört, üç ve iki kapaklı dolaplar üreten Selin dolap modülleri ve diğer tüm 2016 İnegöl mobilya gardırop modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Milyonlarca bireyi mutlu eden bu mobilyaları görmeden karar vermeyin.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016

mobilyam fabrikadan