2016 İnegöl çocuk odaları

Paylaş
 

2016 İnegöl çocuk odaları

Çocuklarımız evimizin neşe kaynağıdır. Onların mutlu olması demek etrafındakilerin anne ve babasının da mutlu olması demektir. Çocuklarınızın kaliteli bir uyku uyuması, eğlenceli günler geçirip arkadaşlarıyla güzel güzel oyunlar oynamasını istiyorsanız mutlaka 2016 İnegöl çocuk odaları takımlarına bakmalısınız. Her yaştaki kız ve erkek çocuklarının isteyeceği şekilde tasarlanmıştır ve üretilmiştir.

Çocuklarınızın mutlu olmasını istiyorsanız onların zevkine göre seçim yapmalısınız. Çünkü kendinize göre seçim yaparsanız çocuğun istediği değil sizin istediğiniz olacak ve çocuklarla yetişkinlerin zevkleri hiç de aynı olmayacaktır. Bu yüzden İnegöl mobilya mağazaları olarak çocuklarınızın sağlığını da düşünmekteyiz. Ürünlerimiz kanserojen madde içermemektedir. Çocuklarınızın mutluluğunu düşünürken onlara kendilerini bir birey gibi hissetmelerini de sağlamış olacaksınız.

Çocukların odaları için hazırlanan yaratıcı tasarımlar

Erkek çocuklarının vazgeçilmez tutkusu tabi ki futboldur. Futbol hastası ve fanatiği olan çocuklar düşünülerek hazırlanan 2016 İnegöl çocuk odası takımı ile futbol hastası olan çocuklarınızın futbola olan isteği daha da çok artacaktır. Kim bilir belki çocuğunuz ileride çok iyi bir futbolcu olacaktır. Açık tribün yatak ve taraftar bazası ile çocuğunuz tuttuğu takıma göre renk ve desen seçimi yapabilirsiniz. Renk ve desen farklılığı olan taraftar bazalar komple bir tribünü andıran görünüme sahiptir ve açık tribün olana yataklar futbol aşığı erkeklerin vazgeçilmezidir.

Fayton çocuk takımı ile kız çocukların duygusal yönüne hitap ederek tasarlanan bu takım tozpembe ile beyazın mükemmel uyumunun fayton şeklindeki yatakla kombinlenmesiyle kız çocuklarının vazgeçilmezleri olmaktadır. Dolap ve çamaşırlığı da aynı şekilde beyaz ve pembenin uyumuyla odaya ayak uydurmaktadır. Kızınızın aşık olduğu bu takımı pembe tonlarında ki bir halı ile desteklerseniz kızınızın odası tam bir peri kızı havası katarak kızınızı mükemmel hissettirecektir. İnegöl mobilya çocuk psikolojisini en iyi şekilde düşünüp analiz ederek çocuklarınıza seveceği tarzlarda çocuk odası takımı tasarlayarak çocuklarınızın birey olarak kendini hissetmesinde ve özgüveninin oluşmasıyla beraber mutlu bir hayat sürmesinde önemli adımların atılmasında yarar sağlamaktadır.

inegöl mobilya
Bu yazı 579 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2016-11-14 16:44:18
yorum ikonu
2016-10-13 23:56:55
yorum ikonu
2016-10-08 12:45:55
yorum ikonu
2016-05-24 14:46:14
yorum ikonu
2016-05-19 21:44:08
yorum ikonu
2016-05-07 12:58:29
mobilyam fabrikadan